UWAGA RODZICE

Informuję Państwa, że wpłynęło dziś kolejne zgłoszenie o pozytywnym wyniku testu na Covid - 19. Zgłoszenie dotyczy dziecka z grupy I. Ponieważ dziecko ostatni raz było w przedszkolu 5 marca, sanepid nie nakłada na grupę kwarantanny tylko nadzór epidemiologiczny do 15 marca włącznie. Dzieci mogą uczęszczać do przedszkola we wzmożonym i zaostrzonym reżimie sanitarnym. Rodzice proszeni są o baczną obserwację dzieci, kontrolowanie temperatury ciała, nie bagatelizowanie najmniejszych objawów choroby: katar, kaszel, zmęczenie itp.
Bardzo proszę o natychmiastowe informowanie mnie o każdym pozytywnym wyniku testu oraz o kwarantannie dzieci z powodu choroby rodziców.
Tylko szybka reakcja i poważne podejście do problemu epidemii pozwoli zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa na inne grupy w przedszkolu. Wszystkim powinno zależeć na tym, aby przedszkole normalnie funkcjonowało zapewniając opiekę Państwa dzieciom.

Renata Kucharska - dyrektor przedszkola
Komunikat 2021-03-12, 19:25 | autor: Agnieszka Ambrożkiewicz