ZASADY FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 26.03.2021r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19 w terminie od 29.03. do 11.04. ograniczone zostaje funkcjonowanie przedszkola.
Wyjątki w pracy przedszkola stanowią dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz dzieci osób uwzględnionych w powyższym rozporządzeniu.
Osoby upoważnione do korzystania z opieki nad dzieckiem w przedszkolu proszone są o wypełnienie wniosku i przesłanie go drogą mailową na adres:
przedszkole138@wp.pl lub dostarczenie go do przedszkola najpóźniej w dniu przyprowadzenia dziecka (wcześniej należy poinformować dyrektora placówki).
Wniosek dostępny jest w załączniku.
Treść rozporządzenia dostępna jest na stronie: http://www.gov.pl/
Pliki do pobrania:
Komunikat 2021-03-29, 20:06 | autor: Agnieszka Ambrożkiewicz